Дії охоронців лідера організації "Український вибір" Віктора Медведчука, які напали на журналістів програми "Схеми" в аеропорту "Київ", ретельно зафіксовано.

Про це в Facebook повідомила журналіст проекту "Схеми: корупція в деталях" Наталія Седлецька, передає Корупція.Інфо.

"Перешкоджання і силовий напад на знімальну групу "Схем" зробили охоронці Віктора Медведчука. Це сталося біля VIP-терміналу аеропорту в Жулянах (Київ). З якого Медведчук на виняткових умовах відлітає безпосередньо в Росію і назад на своєму чартері, незважаючи на заборону прямого авіасполучення", – зазначила вона.

Популярне: Куратор Гаврилюка? Відомого нардепа помітили за “перешіптуванням” з незнайомцем

За словами Седлецької, протягом останніх тижнів охоронці Медведчука регулярно винаходили нові методи, щоб перешкодити зніманню.

"Сьогодні вони перейшли межу. Але цього разу в Жуляни була відряджена не одна, а декілька знімальних груп "Схем". Протизаконна діяльність охоронців Медведчука при його повній мовчазній згоді була ретельно зафіксована. Вже зранку опублікуємо відео", – додала журналіст.


Віктор Медведчук – кум президента Росії Володимира Путіна і представник України в гуманітарній підгрупі на мінських переговорах. Між Україною і РФ офіційно немає авіасполучення.