Закон про відновлення кредитування зневажає Конституцію і закріплює нерівність і розшарування українського суспільства.

Верховна Рада істотно зміцнила права кредиторів, прийнявши у другому читанні закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування" (№ 6027-д). Однак найбільше людей обурила норма, що передбачає обов'язкове погашення кредитів, які дісталися українцям у спадок.
, передає Корупція.Інфо

 

Кастове суспільство від кланового відрізняється тим, що при кланової системи, яка існувала в Україні до приходу до влади Петра Порошенка, влада, гроші і власність перерозподілялися в залежності від сили клану. І коли новий клан приходив до влади, відбувався перерозподіл трьох перерахованих вище ресурсів. Так було з часів Помаранчевої революції: у Кучми ці ресурси забрав Ющенко, у Ющенка їх забрав Янукович, а тепер – у Януковича Порошенко.

А зараз відбувається найстрашніша річ – ми переходимо до кастовому суспільству, в якому влада, гроші і власність будуть передаватися у спадок. І, щоб перейти до кастовому суспільству, потрібно закріпити соціальне розшарування людей в державі.
 
Одним з елементів, що дозволяють закріпити статус жебраків, паріїв, як раз і є закон № 6027-д "про відновлення кредитування". Згідно з цим законом, бідні будуть розраховуватися і повертати борги за своїх батьків, теж бідних, які свого часу взяли кредити. Але ж сьогодні в Україні 85% населення живуть в борг!


Даний закон на покоління закріпить боржників. І з цього кола вони нікуди не зможуть вирватися: люди будуть брати в борг, брати кредити, а їх діти і внуки будуть віддавати ці борги. А головне – ніхто нікуди не зможе виїхати з країни. Таким чином створюється в'язниця, концтабір. Можна не сумніватися, що наступним етапом стане прийняття таких норм, які не дозволять позичальникові покинути країну.

 

 Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

 

Це буде "майновий концтабір": людей занурять в сферу перманентних боргів, коли людина просто не може розрахуватися з боргами, а, значить, його діти і родичі повинні будуть це зробити.

До того ж, ще питання – хто вважається прямим спадкоємцем боргу? Адже в цьому плані можна вибудувати такий ланцюжок, що мама не горюй! Це може поширитися на всіх родичів, в тому числі двоюрідних і троюрідних, братів, сестер, тіток і дядьків. Це, взагалі, бандитизм і беззаконня. Це – антиконституційна норма, тому що ніхто не повинен відповідати за діяння інших.

Єдине, хто може повертати борги, крім позичальника – поручитель. Поручитель повинен відповідати за борг ту людину, за якого він поручився – він же сам свідомо це зробив. А все інше – беззаконня.

Тому, якщо обов'язок повертати борги поширюється на родичів, даний закон є абсолютно антиконституційним. До слова, це ж можна сказати про нововведення щодо декларування майна – коли родичі стають пов'язаними з головним декларантом, хоча за законом вони не повинні декларувати свого майна.

Все це – елементи варварства, феодалізму і грабежу людей. Це – закріплення майнової нерівності і розшарування українського суспільства на багатих і бідних.

Ми взагалі не можемо говорити про те, що цей закон якимось чином сприятиме пожвавленню кредитування в Україні, як на цьому наполягають автори закону. Люди просто боятимуться брати кредити. Це треба буде взагалі бути хворим, щоб піти на це!

І – питання: а що робити тим, хто вже взяв кредити? Тепер що, потрібно віддавати борг всією сім'єю, всім родом? Це буде великий удар по маленьким дітям, оскільки борги будуть віддаватися за рахунок їх благоденства.

Так що це законодавче нововведення – ознака того, що в Україні відбувається перехід до жорсткого навіть не капіталізму, а феодалізму. Це – модель сучасного феодалізму, грабежу простих людей. Мільйонів людей.