Українські депутати не можуть обійтися без трьох речей: кругленьких сум грошей на банківських рахунках, скандалів під час засідань і помічниць слабкої статі. 

Серед останніх вони проводять ретельний відбір на посаду, повідомляє Корупція. Інфо

Журналісти розібалися, які дівчата стали не тільки "правою рукою" народних обранців, а й запам'яталися своєю ефектною зовнішністю.

75145_tzskyuwead23_w_700

1) Валерія Єгорова (екс-помічниця депутата-радикала Сергія Скуратівського): пальма першості беззаперечно належить цій дівчині. Свого часу її знімки облетіли мережу і викликали море емоцій у користувачів – в основному всі оцінили "велике серце" прихильниці радикалів.

75145_fdhryovnekrh_w_700

2) Юлія Недокус (прес-секретар прокурора Сум): скандал з її участю прогримів на всю країну: провокаційні фотографії в соціальних мережах відкрито натякали на "таланти і здібності" юної кар'єристки.

2

3) Яніка Мірило (помічниця радника міністра економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус): ця особистість теж була любителькою ефектних знімків, але іншого напрямку: в її арсеналі фото "художньої легкої еротики", як охрестили їх користувачі.

mariya-gaydar

4) Марія Гайдар (помічниця колишнього очільника Одеської області, Міхеїла Саакашвілі): правнучка письменників Аркадія Гайдара і Павла Бажова. Як і батько, російський політик і реформатор Єгор Гайдар, займала опозиційну позицію в Росії.

20-2

5) Вероніка Марчук-Пазура (помічниця голови "Укрзализниці" Войцеха Балчуна): українка за походженням, свого часу зробила стрімку кар'єру в Польщі. Раніше працювала танцівницею-стриптизеркою в нічному клубі на Балтійському узбережжі.