Родичка голови НАПК Наталії Корчак закрила детектива НАБУ у себе вдома, коли він прийшов вручати їй повістку на допит, передає Корупція.Інфо.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України на сторінці в Facebook.

"10 листопада 2017 року в рамках розслідування провадження за фактом ймовірного внесення недостовірних даних в е-декларацію главою Національного агентства з питань запобігання корупції, детектив НАБУ прибув за місцем проживання родички глави НАПК з метою вручення повістки прибути на допит", – йдеться в повідомленні.

Популярне: Куратор Гаврилюка? Відомого нардепа помітили за “перешіптуванням” з незнайомцем

Як відзначили в НАБУ, родичка Корчак висловила бажання бути допитаною на місці і запросила детектива в квартиру."Після допиту в момент підписання протоколу вона зателефонувала своєму синові (чоловікові глави НАПК), після чого відмовилася підписувати протокол і замкнула детектива НАБУ в квартирі зсередини і сховала ключ", – розповіли в НАБУ.

Поки детектив перебував у квартирі, на місце прибула глава НАПК Наталія Корчак разом з чоловіком і повідомила працівникам НАБУ, які були зовні, що буде викликати на місце події ЗМІ. Співробітники Бюро викликали поліцію і ніяких силових дій не вживали.

"Зараз детектив покинув квартиру свідка", – додали в НАБУ.
Раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України допитало главу Національного агентства з питань запобігання корупції Наталю Корчак у справі про покупку паркомісць і їх використання для незадекларованих автомобілів.