У селі Бондарці під Житомиром знайшли тіло 20-річної житомирянки, яка пішла з дому і не повернулася ще 2 серпня.

Труп загиблої було знайдено близько 16:00 8 серпня в яру на околиці села. Вбивці присипали його будівельним сміттям, повідомляє Корупція Інфо

Зазначається, що заява про зникнення дівчини надійшла в поліцію 6 серпня від її матері. Жінка припускала, що донька могла поїхати до Києва.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Після початку розшукових дій правоохоронці знайшли тіло дівчини і встановили, що на момент надходження повідомлення про зникнення вона вже була убита. Як повідомляє "Журнал Житомира", загиблу звали Анна Голубенко.


Тіло жінки направлене для проведення експертизи і встановлення причин смерті. Зараз у рамках досудового розслідування, розпочатого за статтею 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, триває комплекс заходів для розкриття злочину і встановлення причетних осіб.

Нагадаємо, в ніч на 28 липня в Оболонському районі Києва знайшли тіло дівчини 2002 року народження з ознаками насильницької смерті. За попередньою інформацією, її згвалтували і задушили. Загибла була родом із Закарпаття і тимчасово проживала у столиці у родичів.