Фанати гумориста Сергія Притули вже давно пророкували йому успішну політичну кар'єру, втім він завжди заперечував такий варіант. Вважав, що принесе більше користі Україні на іншому поприщі – приміром, допомога наших бійцям на Сході.

З особливою теплотою до нього ставляться морські піхотинці – для них Притула справжній янгол-охоронець. З огляду на те, що обговорення кандидатів перед виборами посилюються, він вирішив висловити свою думку з цього приводу.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Гуморист запевнив: жоден кандидат поки не представив конкретного плану дій – ні чинний гарант, ні артисти, такі як Святослав Вакарчук чи Володимир Зеленський. 

Хоча в останнього програма вже вийшла нещодавно.

"Я займаюсь волонтерською діяльністю. Ті підрозділи, які я забезпечую, напряму залежать від донорів, які перекидають мені кошти. А донори мають свої політичні вподобання. І як тільки я висловлю свою підтримку/осуд тій чи іншій політичній силі, коло моїх донорів звузиться до прихильників/противників тої політсили", – підкреслив Притула

Він додав, що українці досі обирають за принципом "меншого зла" і переважно кандидатів, які говорять про європейський курс на вступ до НАТО.

"Але це дуже смішно слухати від людей, які роками чи десятиріччями складають кістяк українського політикуму. Я не чую від кандидатів якихось притомних варіантів "дорожньої карти" повернення Криму. Тема Криму взагалі не стоїть в пріоритетах. Я не чую від кандидатів, як можна "розрулити" проблему копачів бурштину. 

А це реально проблема. І я переконаний, що вихід із ситуації є. Але факти беззубості силовиків і політиків у вирішенні цього питання заставляють задуматись про те, що більшості з них ситуація зручна.

Я не чую жодного плану, як ми маємо швидко та ефективно реформувати суддівський корпус та прокуратуру. Я не чую глобальної стратегії повернення мільйонів українців із заробітків у Польщі, Італії, Чехії, Угорщині, Канаді, Франції, США, Німеччині, Британії, Австралії, чорт забирай, Росії".

Втім, попри всі складнощі Притула закликає земляків все ж таки піти на вибори і не віддавати свій голос незрозумілим людям, не вестися на підкуп – особливо пенсіонерам та студентам, котрі найбільше відчувають брак коштів:

"Кожного разу зустрічаючись із студентськими активами різноманітних ВУЗів в Україні, я повторюю студентам, віком від 17 до 21, одне і те ж: ваші ровесники віддали життя за те, щоб ви жили у іншій країні. У кращій країні. Кожного разу коли ви продаєте свій голос на виборах – ви плюєте на їх могили!- підсумував Притула.