Два роки тому «Слідство.інфо» викрило хитру схему існування приватного вишу, який заснував юний орел української естради нардеп Михайло Поплавський.  Це був Київський університет культури або скорочено – КУК.

Тоді журналісти розповіли, як, користуючись приміщеннями і викладачами державного Київського національно університету культури і мистецтв, керує яким той самий Поплавський, віртуальний приватний виш брав гроші зі студентів за навчання, а потім видавав їм дипломи КНУКіМу.

Тоді історія вишу, який існував тільки на паперах, привела до суду. Але не вирішувати долю покарання для залучених до фінансової схеми людей. Навпаки, КУК позивався до Міністерства освіти і науки, вимагаючи відновити призупинену після скандалу ліцензію. Ви, напевно, здогадалися, чию сторону прийняв суд?

На початку червня до редакції  «Слідства.інфо» потрапив порядок денний засідання Акредитаційної комісії України. Серед вишів, які хочуть видавати своїм випускникам дипломи державного зразка, ми побачили добре знайомий нам приватний Київський університет культури – КУК Поплавського.

Подробиці цієї загадкової справи дивіться у спеціальному випуску.

Джерело: Марія Землянська, Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» для проекту «Слідство.Інфо»