Більшість із нас вчилися та вже завершили навчальні заклади. Кров’ю, потом та головою здобували знання. Але чимало людей йдуть у ВНЗ лише за «пластиком» чи то пак атестатом. Прогулюють пари, не з’являються приходять на атестації, а потім спокійнісінько «латають» собі сесії (розумієте як). На жаль, сьогодні в Україні це нормально. Значна частина студентів хоча б раз, але давали хабаря. Це ж простіше чи не так?!

А як вам ідея вчитися у «повітряному» ВИШі? Нещодавно нам вдалося віднайти такий заклад. Рівню його корумпованості позаздрить, мабуть, навіть Верховна Рада та міліція!

Львівський університет бізнесу та права засновано у 2003 році. Університет є одним з провідних освітніх закладів Львівщини з підготовки висококваліфікованих кадрів для економічної галузі, юриспруденції, міжнародних відносин, журналістики.
Львівський університет бізнесу та права – вищий навчальний заклад ІІІ-ІУ рівнів акредитації, який здійснює підготовку спеціалістів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» і «магістр». В Університеті здійснюється набір на юридичний факультет та факультети економіки і підприємництва; журналістики; інформації та медіакомунікацій; міжнародних відносин; метрології, вимірювальної техніки та інформаційно-вимірювальної технології, а також підготовка іноземних студентів до вступу у ВНЗ України.

Такий текст вивішено на головній сторінці інтернет порталу цього ВИШу. Проте чи так це?

Поступлення у цей заклад коштує від 1,5 тисяч гривень. Так, вступні екзамени та тести є, проте впливу на успішність чи не успішність вступу студента вони просто не мають. Такі свідчення ми отримали від одного із «студентів» цього освітнього закладу. У ньому «проводять» заняття у приміщенні одного із ліцеїв на вулиці Кульпарківська, 99. Дивно як кілька потоків та кілька спеціальностей можуть відвідувати заняття у один день, якщо матеріальна база ВИШу складає лише 10-15 кабінетів , із яких 2-4 – це деканат та кабінети викладачів, та ректорів.

Фактично, весь ВИШ це лише 1 коридор у корпусі ліцею. 

Відвідуваність занять нещодавно сягнула рекордної позначки – 4 студенти на одній парі! Це денна форма навчання. З розкладом занять – ще одна цікава історія. Досить довгий час його просто не було. Потім він з’явився, але місця проведення занять у ньому не вказані. 

Проте це далеко не вся діяльність цього «ВИШу», як виявилося, у них можна ще й захистити дисертацію! На запитання про те, що потрібно підготувати для захисту, керівний навчальний склад відповідає просто цифрами. У середньому вартість захисту коливається від 9 до 13 тисяч доларів. Не погано, так?

yimfbmTnEcw

 

 

 

Автор: Марвін