У Києві спіймали на гарячому чоловіка, який мучив тварин і знімав свої звірства на камеру, повідомляє Світлана Лаврикова на своїй сторінці на Facebook.

Відео знущань дівчина, яка побажала не розголошувати свого імені, знімала з даху сусідньої багатоповерхівки. Щоб зупинити знущання над котом, дівчатам довелося перелазити через паркан і "живодер" кинувся на них з ножем, але в цей час приїхала викликана поліція. Їм передали відеозаписи знущань.


Також дівчина додала, що чоловіка звуть Кияниця Дмитро, 1985 р.н. Свою провину заперечує, каже, проводив виховні роботи, так як кіт не слухняний. Прив'язав його за лапу до дерева і бив шлангом, потім перемотав горло металевим прутом і прив'язав до каменя. Тварина зараз у тяжкому стані.

У соцмережі "Моє коло", Кияниця пише що він закінчив КПІ в 2007 році, за професією програміст, розробник ПЗ.

Фото Света Лаврикова, Facebook

Фото Света Лаврикова, FacebookНа своїй сторінці у Facebook, які він вже видалив, Кияниця вказав що є співзасновником одного з коворкингів у Львові, а також CEO і засновником в Scan3d Ukraine і підприємцем в Graphiy. 

Фото Facebook

у коворкінгу категорично засуджують дії Кияниці та наголошують, що він вже давно не має до організації ніякого відношення.

Сам шкуродер на камеру розповів, що це нормальне явище, себе винним не вважає і не може зрозуміти, що в цьому поганого. Так само він сказав, що дружина в курсі його дій.


 

За словами Світлани, кішку, якої близько 8-9 місяців, вона забрала і передала на стаціонар до лікарні. У тварини перелом ребер і тазу, множинні удари і гематома голови. Проводиться лікування.

Спасенный котик. Фото Света Лаврикова, Facebook

Врятований котик. Фото Света Лаврикова, Facebook