Українців відключатимуть від газу за борги. Громадянам радять якнайшвидше розрахуватися з початачальниками блакитного палива, щоб посеред зими не залишитись без тепла.

Про це повідомили представники "Київоблгазу", та розповіли, в якому порядку здійснюватимуть відключення домогосподартсв від газопостачання.

Якщо за газ заборгували понад 4 тисячі гривень, тоді у вас можуть початися реальні проблеми.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання"Спочатку буде попередження. Воно може бути в усному вигляді: попередить контролер, буде дзвінок, або прийде смс-повідомлення. Може прийти і лист. Це в перший раз. Вдруге буде дзвінок з повідомленням про суму заборгованості та ще раз надішлють лист. Якщо після всіх цих попереджень і нагадувань оплати не буде, тоді газ буде відключений", – розповіли в "Київоблгаз".

 Після прийняття рішення про відключення абонента попросять самостійно відключитися від газу. Якщо користувач відмовився припинити відбір газу або відмовився забезпечити доступ газовиків для відключення від газу, облгаз зможе вимагати компенсації від користувача через суд.

Крім того, оскільки індивідуально відключати користувачів від газопостачання неможливо, відключення будуть проводитися цілими стояками, розповів газівник одного зі столичних ЖЕКів.