Троє діток побігти скупатися. На Полтавщині стався трагічний випадок: в річці Ворскла неподалік с. Головач втопився 8-річний хлопчик.

Про це у Facebook повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області, полковник міліції Юрій Сулаєв.

Родина хлопчика приїхала на відпочинок. Трагедія сталася майже одразу по приїзду. Троє діток побігли скупатися. Двоє вийшли, а один – ні. Майже дві години тривали пошуки. Близько 17:00 тіло знайшли водолази.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

На Прикарпатті втопився 30-річний чоловік, який рятував трьох дітей. Разом із дружиною, подругою і малечею він відпочивав на Дністрі. Раптом дітей понесла течія, і вони почали кликати на допомогу. Чоловік кинувся в річку. Виштовхав дітей на мілину, передав дружині, але сам вибратися з води вже не зміг. Здоров'ю дітей ніщо не загрожує, тіло чоловіка водолази шукали до темряви. Сьогодні операцію обіцяють поновити.

Цьогоріч українці вже встановили сумний рекорд із кількості потопельників. Вісім людей втопилось на водоймах України тільки за минулу неділю. Із початком року кількість потопельників перевалила за півтисячі. Кілька простих правил можуть урятувати життя відпочивальників.