Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відзначився новою витівкою, яка вразила українців. Ну адже без цього не можна і нудно жити.

Ляшко широко відомий своїми провокаційними витівками і яскравими популістськими висловлюваннями. При цьому його фракція в парламенті активно голосує за затвердження багатьох непопулярних законів.

Цього разу лідер Радикальної партії Олег Ляшко показав фото, як приймає пологи. Фото він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

«Приймаю пологи у Зірки. Перший пішов», – підписав свій пост Ляшко. Правда Зіркою виявилася собака депутата.Користувачі мережі не змогли пройти повз такого поста і почали активно його коментувати. Більшість коментаторів пораділи за нього, інші залишали досить жартівливі коментарі:

«Здається, пан акушер, ще сьогодні ваші друзі виглядали дещо інакше))). Вранці полюбив одну фотографію. »,« О боже 😯Олег Валерійович ви і пологи прийняти вмієте»,« Мамі Зірці сил і легкого завершення процесу! Радісна подія! Коли можна записуватися в чергу за цуценятами? 😍 »,« Справжня професія! »,« Чому не стерилізована тварина? !!! Це Ви, Олег, так любите собак? Потрібно боротися з безпритульністю, брати хвостиків з вулиці, а не плодити !!!! »,« Ось, чим займаються депутати», «противно навіть дивитися, ні на що більше не здатний».