Медіамагнат запам'ятався українцям своєю скритністю і гучними скандалами пов'язаними з коханками. Що відомо про Фуксмана, дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Борис Фуксман народився в 1947 році в Києві. Про його сім'ю майже нічого не відомо, крім того, що батько був у столиці відомим антикварщиком. Молодий хлопець після закінчення школи вступив до інституту промисловості. Початок своєї кар'єри Фуксман побудував завдяки своєму двоюрідному братові відомому українському режисерові Олександру Роднянському. Той спочатку влаштував його на Київську кіностудію помічником оператора, потім підвищив до асистента режисера.

Популярне: «Пророцтво про тяжку смерть Путіна та таємниці Порошенка»: Що відомо про фіналіста «Битви Екстрасенсів» Максима Гордєєва

Але молодому хлопцю грошей не вистачало, і він вирішує зайнятися власним бізнесом. Чоловік торгував популярними, але дефіцитними в СРСР товарами: одягом, прикрасами. Саме це допомогло йому сколотити свій перший капітал. Правда вже в 1974 році за часів еміграції євреїв з СРСР в більш сприятливі країни, він теж вирішує виїхати з країни. Правда не в Ізраїль, а в Німеччину.

З чим був пов'язаний вибір Бориса – невідомо, але багато видань заявляли про те, що рішення Фуксмана не було випадковістю. Так Національне бюро розслідувань України заявляло про те, що Борис Фуксман налагодив спільний бізнес з Леонідом Блувштейн (Мініним) і займався контрабандою діамантів на батьківщину. За словами видання за ним закріпилося прізвисько «діамантовий зад».

Пізніше Мініна заарештували, а Фуксман залишився на свободі, почавши позиціонувати себе як цінителя антикваріату і мистецтва. Він відкрив свою власну арт-галерею і почав займатися скупкою і продажем відомих картин. Але не забув Борис і про Україну.

На Батьківщину він почав повертатися в 90-их роках. Він заснував для свого двоюрідного брата компанію «Innova Films», а потім і став одним із творців телеканалу «1 + 1», але вже в 2008 році через скандали зі своїми партнерами він продав свою частку. Крім телеканалу він заснував і мережа кінотеатрів «Сінема Сіті». У 2012 році Фуксман вирішує відкрити і більш прибутковий бізнес в Україні вклавшись в мережу готелів Hilton, але величезний прибуток бізнесмен не отримав. На Батьківщині від нього відвернулася удача.Своє особисте життя Борис ретельно приховує, але деякі події все-таки стали відомі пресі. Його першу офіційну дружину звуть Ерна. Пара познайомилася ще в молодості. На жаль знімків жінки не збереглося. Відомо, що разом з чоловіком вона переїхала жити до Німеччини, де і проживає до цих пір. Від першого шлюбу у нього залишилася дочка Наталія, але дівчинка залишилася жити з мамою.

Офіційно Фуксман з Ерной не розлучені, але вже через кілька років пара роз'їхалася. Причиною цього стала інша обраниця Бориса – Лілія. З нею він познайомився вже в Німеччині. Жінка виявилася двоюрідною сестрою дочки Кобзона. Офіційно вона так і не стала його дружиною, хоча і народила Борису ще одну доньку Мішель.

З особистим життям Фуксмана пов'язаний ще один скандал. Йому приписували відносини з «регіоналкою» Іриною Бережною. Пару часто помічали в різних кафе і на заходах. Сама ж Бережна заявляла, що є Фуксману просто другом.

Але в 2017 році дівчина загинула в автокатастрофі. А Борис офіційно став батьком її дитини. Пізніше він заявляв, що усиновив дівчинку ще при її народженні. Біологічного батька дитини не знає ніхто.

Зараз Фуксман продовжує жити з Лілією і двома дівчатками в Дюссельдорфі. В Україні магнат майже не повертається. Раніше він очолював «Єврейську конфедерацію України», але в минулому місяці на цій посаді його замінив Борис Ложкін. Найближчим часом, за визнанням самого Бориса займатися бізнесом в Україні він не планує.