Скандальний радник голови МВС, раніше прихильник "Правого сектора", а з недавніх пір лідер "Соціалістичної партії" Ілля Кива – особистість вельми неоднозначна і епатажна, передает Коррупция.Инфо

Популярное: Від кого від кого, а від нього…Турчинов шокував своєю заявою всю країну. Як таке можливо!

Його кар'єрний шлях сповнений несподіваних злетів. Сам він приклад того, як з "нуля" зробити стрімку кар'єру, вміло використовуючи обставини на свою користь. Кива регулярно шокує публіку неординарними і скандальними заявами і сам зізнається, що бере епатажем. Разом з тим, патріотичних заяв у Киви також не бракує. Тим більше в той час, коли порушення кордонів України трактується ледь не як досягнення демократії (йдеться про так званий «прорив» Саакашвілі). З чого власне й розпочалася наша розмова.

– Ви справді готові очолити рух проти Саакашвілі?

Так, я підтверджую, що готовий очолити рух "АнтиСаакашвілі" в нашій країні для очищення від бруду. Я глибоко переконаний, що Саакашвілі, окрім як бруду, дебошів та брехні – нічого не несе.

– Екс-очільник Одещини уже анонсував турне по Україні: сьогодні виступав у Чернівцях, наприклад… Ваші заяви про антирух – на рівні політичних гасел чи ви вже готові зараз якось протидіяти фізично і фактично?

В даному випадку це моя громадянська позиція як громадянина та політична позиція як політика. Зараз ми будемо дивитися, наскільки його дії дійсно несуть загрозу і не вписуються в формат сьогоднішньої ситуації всередині країни. Тому що ті гроші, за які проводяться ці турне, ті люди, які підтримують його, вони насправді, в більшій мірі підштовхуються особистими інтересами для власного збагачення. У нас «прорив» був 10.09ю2017, у неділю. От саме тоді не-громадянин України витер ноги об символ державності, образив українську націю і з політика, для мене особисто, перетворився на маргінала. Тому, турне афериста і маргінала Саакашвілі по Україні буде викликати адекватні дії з боку правоохоронної системи та з боку громадян і політичних діячів, таких як я. Тому, все буде адекватно тим діям, які будуть проводитися його маргінальною організацією. Тому, що ця організація була причетна і сприяла порушенню державного кордону України. Більше, як політиків, я їх не сприймаю. В моєму розумінні це ті люди, які найближчим часом повинні постати перед законом та понести покарання за свої протиправні дії.

– В прямому і переносному сенсі до «потягу Саакашвілі» застрибнули Тимошенко та Садовий. Ваша позиція з приводу цього союзу?

– Насправді, план прориву, або план відродження, план нового амплуа Тимошенко – він провалився. Вона теж померла як політик. Так само поховав себе й Садовий на львівському кордоні. У нас виникли дві нових могили двох старих політиків. Залишилися валіза без ручки, котру вони хотіли використати для формування нової політики та пролиття крові на кордоні. Це була основна мета – пролити кров, на цій крові піднятися і стати «визволителями» нації. Цей план провалився. Тому блазень і маргінал, котрий сьогодні збирається робити турне по Україні, він нічого не доб’ється… Я хочу звернутися до олігархічних структур, котрі вкладають в це турне гроші: це марна трата грошей. Саакашвілі не має підтримки в Україні і обнулив себе як політик, тому майбутнього в цій історії більше немає. Довгострокового союзу між Саакашвілі і Тимошенко – в принципі не може бути. Це два занадто самозакоханих політики, котрі не віддадуть першість комусь одному. Вони завжди намагатимуться кинути одне-одного заради особистого центрального освітлення.

– Але ж в ЗМІ продукують думку про «безсилість» влади. Мовляв, у тому ж Ізраїлі почали б стріляти навіть у депутатів кнессету, бо кордон недоторканний для всіх без винятку…

– Але ж ми живемо не в Ізраїлі. І сьогодні в нас противник – Російська Федерація, котра розписує плани, має бажання продовжувати впливати на українську політику. Їх задача привести до влади певні сили, котрі знаходяться під їхнім контролем. На думку Кремля, у них був ідеальний план «Прорив Саакашвілі» з сильною інформаційною підтримкою. Були зібрані сили, в особі того ж продажного Семена Семенченка, котрий зумів сформувати бойові групи, добре екіпіровані. Як мінімум, на кожну людину були витрачено до 1 тис доларів, тільки на екіпіровку. Все це було зроблено з однією метою, для того, щоб пролити кров. Котра надасть можливість залити свідомість. Саме кров заливає свідомість, заливає очі, зір, мислення, свідомість людей. Розумієте? І це надало б можливість дійсно розхитати ситуацію і надати можливість потрібним політикам, котрі знаходяться в системі координат Кремля, йти до поставленої мети, а цебто – до влади. Тому, на сьогодні основна задача була – не пролити кров. Є задача мінімум, є задача – максимум. Задача максимум – не пролити кров та зберегти ситуація в країні. Дійсно, кожному із нас довелося переступити через себе. В моєму розумінні, дійсно, був порушений кордон і я повинен був його захищати будь-якою ціною. Але коли на карті стоїть країна, або ситуація в країні, кожен поставив собі питання: чи готовий ти бути частиною кремлівського сценарію? Чи може ми переступимо через свою гординю та зробимо правильно, так як сьогодні того заслуговує ця ситуація та час? Тому, на сьогоднішній день виконана головна задача: були збережені життя прикордонників та активістів з натовпу, а, відповідно, ми думали про людей.

– Як ви оцінюєте дії Саакашвілі з точки зору моральності?- Він кожному чоловікові в нашій країні плюнув в душу, в серце. Він образив кожного чоловіка. Він прийшов до будинку і штовхнув двері. Розумієте? Вчора це був гість, а сьогодні він прийшов і ліг у ліжко до твоєї жінки. На правах кого, гостя? Ні, він плюнув, розтоптав і образив. Я це сприймаю саме так.Читайте також: Ілля Кива: «Я не звик танцювати у морзі з політичними трупами…»- Сьогодні у Фейсбук розганяють пости про те, що представник Трампа Волкер говорить, що слід надати Саакашвілі захистити свої права в суді… Це маніпуляція?- Мені, як українцю, наплювати на те, що розміщує у себе на сторінці якийсь американець. І нехай Саакашвілі зарубить собі це на носі. Мені наплювати! Ще раз повторюю: Україна – для українців. І як би Саакашвілі не намагався на свій грузинський брудний рот натягувати українську співочу мову, це ніяк не робить його українцем. Для щоб бути українцем, щоб розуміти Україну – тут треба народитися. Тут повинні народитися й жити твої діти. Тільки тоді ти будеш думати про цю країну. Ще раз кажу: це маніпуляція, він – зрадник грузинського народу. А той, хто зрадив свій народ, – зрадить неодноразово. Я його сприймаю як маргінала, зрадника, слабохарактерну людину, яка шляхом маніпуляцій намагається сформувати якусь силу, знову ж таки, користуючись нашою довірою та гостинністю, витираючи об нас ноги. Використовує нашу довірливість та дружелюбність. Це первинні фактори нашого сприйняття. Потім у нас наступає злість та нещадна агресія. З чим може стикнутися Саакашвілі. І дай Боже, щоб він забрав звідси ноги живим та неушкодженим. Хоча зла його здоров'ю я точно не бажаю. Те, що він аморальна людина – це вторинність. Дай Бог, щоб ця аморальна людина змогла зрозуміти свої помилки і в нього вистачило почуття самозбереження покинути територію України. Як прийшов, так, дай Бог, щоб і пішов, а не виповз чи не залишився тут в якості добрива.

– Останнім часом анонсують, що начебто Росія просуває свій план по впровадженню миротворців на Донбасі. Щось відомо? Можете прокоментувати?

– Я більш ніж упевнений, що це ще одна форма, яка була завчасно підготовлена і котра неприйнятна для України. Чому? Тому, що для мене є єдина ситуація, з якої може початися діалог – це повернення контролю над державним географічним кордоном України. А потім ми будемо говорити про миротворців, про представників ОБСЄ. А потім ми будемо думати про формат відновлення взаємовідносин на особах, що проживають на контрольованих бойовиками територіях. Першочергова задача – повернення контролю над держаним кордоном, на ділянці, що підконтрольна бойовикам. До цього моменту, переговорний процес, чи будь-які інші форми, не те, що неприйнятні, але навіть не розглядаються.- Новий очільник поліції Донбасу – Микола Семенишин. Вам щось про нього відомо?

– На сьогоднішній день відбуваються кадрові зміни. Я сподіваюся на те, що Семенишин розуміє, яку відповідальність він на себе взяв. Ця посада, в першу чергу, це відповідальність. Причому, це важка, катастрофічна ноша, котра потребує максимальної концентрації та уваги, оскільки будь-яка дія, будь-яка помилка може призвести до людських смертей. А в цьому регіоні це все буде в геометричній прогресії. Єдине, що я можу не позаздрити Семенишину по тій простій причині, що в його житті наступив найскладніший та відповідальний момент.- Нещодавно в столиці відбувся теракт біля «Арени». Вибух. Чи є сенс посилювати роботу поліції в Києві?- Я взагалі за посилення покарання і за більш жорстку позицію правоохоронної структури сьогодні всередині держави. Це єдиний спосіб стабілізувати ситуацію в країні в принципі

.- Вас можуть звинуватити в тому, що ви хочете створити поліцейську диктатуру…- Я хочу створити правовий майданчик, або правову державу. Я хочу створити ситуацію, в якій наші з вами діти будуть спокійно гуляти на майданчиках. Мами будуть ходити й забирати дітей зі школи, не пригинаючись і не ходячи під стінками, і не повертаючись на хлопки, чи на автомобілі, що проїжджають. Ось, чого я хочу, а ви можете називати це як завгодно. І якщо це буде поліцейська держава, – я просто буду щасливий цьому. Коли я буду бачити спокійні лиця жінок, це буде те, над чим я працюю та чого хочу досягти. А як це буде досягнуто… Посиленням покарання – так; жорсткістю поліції по відношенню до правопорушників – так. Закон потрібно навчити поважати. На жаль, інших методів поки що не вигадали. Для того, щоб виховати підростаюче покоління по-іншому, з повагою та розумінням ставитися, – для цього потрібен час. А сьогодні, у нас, на жаль, немає часу.- Ви вже освоїлись як голова Соцпартії?- По Соцпартії завершуємо аудит, готуємо з'їзд, нові обличчя, нові сили. Лівий електорат піднімемо і наповнимо його патріотизмом. Сьогодні дуже щільно йде обговорення формування Союзу лівих сил.- А що цеза сили? Бо, наприклад, в Інтернет можна знайти вже 3-4 клонів Соцпартії…- Льовочкін наразі накидає оці партії-клони для того, щоб розсіювати увагу. Увагу можна розсіювати, але інтуїцію обманути не можливо. Тому, в даному випадку, я думаю, що всі ці дії «з клонування» не мають ніякого сенсу. Наша поступ буде наскільки впевнена, що ці дії не зможуть ніяким чином розбалансувати ситуацію, котру ми готуємо. Ми готуємося «зшивати» країну. І ми цю країну будемо зшивати соціалістичними нитками. Знаєте, за що ми боремося? Ми ж не боремося за єдиновладність Соціалістичної партії. Ми боремося за укріплення проукраїнських сил, направлених на формування і створення української державності.

– Чи є з кимось вже конкретні домовленості?- На сьогоднішній день ми дуже щільно ведемо перемовини із партією "За життя" Вадима Рабіновича, оскільки в даному випадку ми прекрасно розуміємо, що відділяючись і роз'єднуючись, ми тільки віддаляємося і надаємо можливість ворогу, а сьогодні це РФ, використати нашу розпорошеність на свою користь… Я би усе таки думав та сподівався на те, що прийде час, коли ми зможемо сісти з росіянами за стіл перемовин і потиснути один одному руки, знайти в собі сили прощення за все те, що відбулося сьогодні. Залишивши цю ситуацію на плечах путінського режиму, але не російського народу.- Прямо зараз ви готові до дострокових виборів в парламенті?- Парламентські дострокові вибори будуть. Прорив кордону – це й було анонсування дострокових парламентських виборів. Сьогодні цей процес вже не зупинити нічим. Вони будуть оголошені весною 2018 року. Коли дійде точка кипіння, коли ми переживемо зиму і втратимо ще частину населення України, знищених тарифами, цінами та тарифами на ЖКГ. Адже все це піднімається. Відсутність підтримки соціального прошарку населення – все це призведе до вибуху. Для того, щоб вибуху не було, у влади не буде іншого шляху, як на початку весни оголосити про дострокові парламентські вибори, котрі й будуть проведені десь восени, тобто рівно за рік. Це не просто прогноз, я говорю це як догму. Фактично, через рік ми вже будемо на початку формування нового парламенту. Тут, знову ж таки, все в руках українського народу. Якщо ви знову виберете клоунів, політиканів і популістів, ви й надалі житимете в цьому лайні, їсти його і жалітися на нього. Починайте з себе, змінюйте себе і тоді зміниться і світ навколо вас

Розмовляв Іван Правдін