Деревообробники Львівщини обурені та жваво обговорюють призначення нового керівника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Керувати лісовим господарством області призначили молодого та нікому невідомого Вадима Підгороднього. 

Наказ про призначення Вадима Підгороднього голова Держлісагентства України Валерій Черняков підписав 4 листопада, а вже 5 листопада відбулося представлення нового очільника за участю керівника Держлісагентства України. «В першу чергу ми повинні надавати можливість працювати молодим спеціалістам. За ними майбутнє лісової галузі», − зазначив під час представлення юного кадра Валерій Черняков.

Цікаво, що ані на сайті Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, ані на сайті Держлісагентства України, ані зрештою у нетрищах Інтернету не вдалося знайти жодної біографії новопризначеного чиновника високого рангу. На вигляд новопризначеному керівнику – не більше 26-28 років.

Водночас з неофіційних джерел стало відомо, що Вадим Підгородній до свого призначення керівником лісового та мисливського господарства Львівщини кілька місяців пропрацював у структурі Держлісагентства України на посаді начальника управління кадрового забезпечення, організаційної роботи та міжнародних відносин. Щоправда на цю посаду він потрапив невипадково.

А нібито разом із призначенням у березні 2014 року (після подій на Майдані) новим керівником Держлісагентства народного депутата-свободівця Валерія Чернякова. Власне, подейкують, що помічником саме цього екс-нардепа і був Вадим Підгородній. Сам же Валерій Черняков, зазначимо, є креатурою міністра екології та природніх ресурсів, ще одного свободівця Андрія Мохника.

Водночас, як стверджують наші джерела, профільної освіти і практичного досвіду роботи у лісовому господарстві у Вадима Підгороднього немає.

Відтак призначення Вадима Підгороднього викликало доволі жваве обговорення деревообробників та мисливців Львівщини на профільних форумах. Зокрема, це кадрове рішення називають «плювком в обличчя лісоводів» та «зневагою» до висококваліфікованих працівників та науковців галузі.

Нагадаємо також, що впродовж тривалого періоду група активістів та представників кількох громадських організацій вимагали люстрації та звільнення колишнього очільника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Тирчика.

Його звинувачували у тому, що він нібито був причетний до відправки активістів з Львівської області на Антимайдан. Хоча офіційно Андрій Тирчик не був членом тоді провладної Партії регіонів.

 

 

Джерело: Галицька правда