У Кличка планують перед Євробаченням очистити Київ від бомжів і вивезти їх "в чисто поле"

Київська влада планує в травні перед початком "Євробачення", на яке очікується тисячі іноземних туристів, вивезти подалі від міста безпритульних, щоб вони не нервували гостей конкурсу. Про це повідомляють "Вести" з посиланням на патрульних, – Корупція Інфо

Популярне: Яке жахіття!!! В Уманській психлікарні одного з працівників знайшли з перерізаним болгаркою горлом (ВІДЕО)

При цьому копи поки не знають, куди саме будуть їх вивозити.

"Куди будемо вивозити, поки не знаємо, але така операція буде точно. Не виключено, що десь за Києвом вивантажимо в чистому полі", – розповів патрульний Сергій.

За оцінками Мінсоцполітики, у столиці налічується близько 20 тисяч чоловік без певного місця проживання і їх кількість останнім часом зросла.

При цьому бомжі, щоб вижити, все частіше стають наркокур'єрами, підставними жертвами, політичними агітаторами і навіть агентами СБУ.

Найбільше бездомних в Києві біля Центрального вокзалу. Поліцейські періодично його "зачищають", але бомжі повертаються.

У прес-службі поліції підтвердили, що готуються до заходів посиленої безпеки, але кого і куди будуть вивозити — вчора було не відомо.

"Це питання зараз вирішується. Заходи в стадії розробки. Про це повинен заявити глава поліції Києва", — сказала заступник спікера поліції Києва Яна Семенюк.

Питання розміщення безпритульних ускладнюється тим, що в Києві немає притулків.

"Біля Дарницької площі був великий центр допомоги бездомним "Стефанія". Але взимку його закрили", — говорить служитель церкви "Скинія" Ярослав Травинский.

За словами голови громади святого Егідія Юрія Ліфансе, сьогодні в Києві залишився тільки один притулок на вул. Суздальської: "Але там всього 152 ліжко-місця".