У Башкирії засудили педофіла, який розбещував 13-річну дівчинку на очах у її матері. Про це повідомило власне джерело ProUfu.ru, знайоме з ситуацією, передає Корупція.Інфо

33-річна жінка, яка веде маргінальний спосіб життя, допускала, що її 30-річний товариш по чарці вів статеве життя з її 13-річною дочкою. При цьому про те, що відбувається знали всі жителі населеного пункту, де відбувалися ці події.

Популярне: Вже з 1 липня вступають в дію правила округлення суми в чеку. Що це означає

«Свою дочку, 13-річну Олесю (ім'я змінено – прим. Ред.), Ученицю п'ятого класу місцевої школи, вона … Неофіційно віддала" заміж "за 30-річного мужика Влада (ім'я змінено – прим. Ред.). Вона дозволила педофілу жити і спати з її дочкою! »- заявляв сусід«Саме жахливе, що про це знають всі! Сусіди, все село, директор і завуч школи, і ніхто не говорить і слова. Бідну дівчинку просто нікому захистити! Де захист для дітей, яких власні матері віддають педофілам? »- жахається чоловік.

Щоб уникнути кримінального покарання, чоловік навіть намагався одружитися на дівчинці. Для цього йому потрібно було отримати дозвіл від місцевої влади. В адміністрації району нам підтвердили, що він звертався з таким проханням, але йому в ній було відмовлено.

Днями відбулося остаточне судове засідання у кримінальній справі. Як повідомляє наше джерело, педофіл отримав три роки умовно. Подробиці судового засідання і кримінальна стаття, за якою судили злочинця, уточнюються.