Снимок экрана 2015-04-а23 в 08

Референдум про вступ до НАТО анонсував Петро Порошенко в інтерв'ю французькому телеканалу тілі. Напередодні Президент прибув до Франції з офіційним візитом. Обговорювали і прийдешній саміт Східного партнерства, на якому вирішать – чи скасовувати для українців візовий режим. Якщо так, то вже з 1 січня 2016-го громадяни України зможуть їздити в Європу вільно.
Петро Порошенко і Франсуа Олланд зустрілися в 13.30 в Єлисейському палаці. По завершенню вийшли до преси. Обидва підтверджують – Мінські угоди є ключем до вирішення конфлікту в Донбасі. Петро Порошенко наголосив – щоб гарантувати їх виконання, Україні потрібні миротворці.

"За миротворцям – ще раз підкреслюю, вони не є альтернативою ОБСЄ, вони не повинні заміняти роботу інспекторів ОБСЄ. Кожен з них має свою певну функцію. Миротворці повинні гарантувати мир і стабільність. Непорушність досягнутого світу", – зазначив він.


Обговорювали і прийдешній саміт Східного партнерства, на якому вирішать – скасовувати для українців візовий режим. Якщо так – вже з 1 січня 2016-го громадяни України зможуть їздити в Європу без віз. Однак спочатку місія ЄС скаже – виконав своє завдання офіційний Київ.
Крім того, український президент запросив французького колегу найближчим часом відвідати з офіційним візитом Київ. Олланд погодився.

Джерело: Корупція.інфо