Трагедія сталася в ніч на суботу, 6 серпня. Близько 2:30 ночі мешканка вулиці Парковій, що недалеко від центру Івано-Франківська виглянула у вікно і побачила дівочий силует у вікні будинку на проти. Жінка здивувалася – дівчинка з квартири навпроти, перебуваючи на 8-му поверсі, вибралася на підвіконня і стрибнула вниз. Свідок події відразу ж викликала правоохоронців та швидку допомогу. Приїхавши на місце медики вже нічим не могли допомогти дівчинці, яка загинула на місці. А правоохоронці з'ясували, що дитина проживала в тій самій квартирі на 8-му поверсі з матір'ю, яка в цей час була в гостях. Сусіди відгукуються про цю сім'ю позитивно, повідомляє Корупція.інфо

– Сім'я як сім'я, ні криків, ні лайки з цієї квартири ми, сусіди, не чули, – розповіла "КП" в Україні "сусідка сім'ї Ірина. – Зізнаюся, ми майже не спілкувалися, лише віталися в під'їзді, так як мати давно на заробітках за кордоном, час від часу приїжджає додому в Івано-Франківськ. А її дочка була під опікою бабусі та тітки, так як батька немає.

Правоохоронці відразу ж повідомили про трагедію матері дівчинки. Жінка у нестямі від горя. Поки що поліцейські не змогли з нею поговорити. Також відомо, що дівчинка залишила передсмертну записку.– На листку паперу абияк було написано "Прости, мама", – розповіла "КП" в Україні "керівник сектора молодіжної превенції Національної поліції в Івано-Франківській області Алла Бойчук. – Літери нечіткі, дівчинка явно перебувала в неспокійному стані. Також ми переглянули її сторінки в соцмережах. Перед тим, як зробити непоправне, вона видалила свою сторінку Вконтакте. А ще ми знайшли її особистий щоденник, де вона описувала свої відносини з хлопцем, не вказувала імені, але мова йде про безмовному почутті. Тому прийшли до висновку , що вона покінчила з життям через нерозділене кохання.

Зараз правоохоронці розмовляють з подругами загиблої, з якими вона напередодні відпочивала на річці. Також намагаються до хвилини відновити вчорашній день загиблої, з'ясувати, штовхнуло її на самогубство нерозділене почуття або щось інше. У цій справі розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 115 КК (умисне вбивство без кваліфікуючих ознак). Слідство триває.