У Ганни Тодорюк діагностували важку маловідому хворобу моямоя. Історія дівчинки почалася у квітні 2018 року з раптового підняття температури, вона потрапила до чернівецької реанімації, адже її стан різко став критичним. В лікарні припустили діагноз вірусний енцефаліт, правобічний геміпорез та симптоматична епілепсія.

«В реанімації ми провели під апаратом штучного дихання 8 днів. Далі були місяці лікування по різних закладах, а потім на початку липня ми поїхали до Києва. Нам призначили лікування. Донечці ставало краще. Вона вже намагалася самостійно робити кілька кроків, говорила окремими словами. Згодом вона вже почувалася значно краще. Та вже з початку вересня знову почалося погіршення стану здоров’я – почалися запаморочення, знепритомнення», – розповідає мама дівчинки.

Тож родині порадили звернутися до закордонних фахівців. Ізраїльська клініка після досліджень повідомила родині справжній діагноз Ганни. «Там нам розповіли, що моя донечка перенесла ішемічний інсульт і він може повторитися в будь-який момент. У нас проблема з судинами головного мозку. Хвороба називається моямоя», – згадує мама.

Тому дівчинці була терміново зібрана чимала сума на проведення операції у Туреччині, тепер вона мусить бути під постійним контролем та літати до Стамбула на перевірки. Мама дитини просить допомогти впоратись з фінансовим навантаженням. 

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку 5168 7574 0394 5100

Тодорюк Тетяна

https://www.facebook.com/groups/2087105137995708/