В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко назвав ненормальною ситуацію, коли більшість українців отримують субсидії.

“Ненормальна ситуація, коли більшість людей в країні, або значна частина отримують субсидії. Тому що психологічно це теж погано для людей, це фактично сигнал їм, що дивіться – ви бідні”, – повідомив Вітренко під час прес-конференції в п’ятницю, 22 січня .

За його словами, люди не хочуть відчувати себе бідними, вони хочуть відчувати себе краще, а субсидії пригнічують їх гідність.

“У нас Революція Гідності була в 2014 році, розумієте? Тому давайте такі моменти враховувати. Давайте знаходити механізми, які все ж дають людям відчувати себе краще. У них і так погане життя для того, щоб ще більше робити його некомфортним”, – резюмував Вітренко.

Ці слова Вітренка викликали цілу хвилю обурення в Мережі, особливо в делеграмі, де вже встигли розкритикувати в.о міністра енергетики популярні тг-канали.

“Скандальний в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко вважає ненормальною ситуацію, коли значна частина населення країни отримує субсидії.

Про це він заявив онлайн в ході заходу в «Українському кризовому медіа-центрі».

«Психологічно це погано для людей, – зазначив Вітренко. – Це сигнал їм, що, дивіться, ви бідні. А люди не хочуть відчувати себе бідними. Це принижує їх гідність. А у нас революція гідності була в 2014 році, розумієте? ».

Заява Вітренко дуже сильно нагадує виступ дешевого тренера особистісного зростання. Однак коли люди вийдуть на чергову революцію, то Вітренко заговорить інакше “, – коментує “Шептун”.

“Адекватність українських чиновників завжди викликала питання, але заяви Вітренка на тлі тотального зростання тарифів виглядають як знущання. Потрібно уточнити чиновнику, що не всі громадяни можуть розраховувати на виплати від держави сотні мільйонів гривень премії. Субсидія основний механізм виживання громадян в умовах реформ Соросят!” , – резюмує “Резидент”.

Також різко в сторону Вітренка висловився і екс-депутат ВР Ігор Мосійчук.

“В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко пробив чергове дно!

Він заявив, що українці відчувають душевний дискомфорт при отриманні субсидій на оплату комунальних послуг.

СКУ # а ця шістка олігархів спочатку підняв до небес тарифи тепер, то базікає про дискомфорт при отриманні субсидій і так легенько натякає, що їх слід скасувати! Срачами гнати з Кабміну від корита цього упиря-сибарита!

Під слідство, конфіскувати мільйони яке воно нагребло в «Нафтогазі» і нехай живучи на мінімалку відчує душевний дискомфорт оформлюючи субсидію!

ГНИДА!🤮 “.

Відзначимо, що Вітренку також пригадали його мільйонні доходи і премії, яких простим українцям ніколи не бачити. І він ще буде говорити про дискомфорт і субсидії? Відібрати останнє хоче у бідних людей? Цинізм зашкалює.