Президент Володимир Зеленський заявив, що “перекриє кисень” кожному, хто має на меті своїми діями зламати незалежність України.

Таку заяву президент зробив під час зустрічі з президентом Литви Гітанасом Науседою.

“Що стосується ситуації на Донбасі, провокації з боку окупантів збільшилися”, – підкреслив президент.

Зеленський також наголосив, що окрім цього проти України уже давно триває масштабна інформаційна війна.

“Усередині країни ми перекриємо кисень всім людям, які руйнують незалежність нашої України. Не словами, а діями. Тому ви і бачите сьогодні дії, які спрямовані проти таких людей, у яких крім паспорта України, більше нічого українського немає. Це моя стратегія і я її доведу до кінця”, – підкреслив глава держави, коментуючи введені раніше санкції проти телеканалів Тараса Козака і персонально Віктора Медведчука.

Додамо, що уже незабаром може бути узгоджено дату проведення нової зустрічі лідерів країн “Нормандської четвірки” (Україна, Німеччина, Франція, Росія) для подальшого врегулювання ситуації на Донбасі.

“Ми проводимо консультації на рівні політичних радників “Нормандської четвірки”. І я вважаю, що в найближчі терміни має з’явитися вже розуміння, коли лідери “Нормандської четвірки” зустрінуться”, – заявив Зеленський.

Разом із тим, перший президент України Леонід Кравчук вважає, що Володимир Путін не стане заперечувати щодо ініціативи мирного плану з урегулювання ситуації на Донбасі.

“Коли підпише [президент Росії Володимир] Путін, а я думаю, у нього немає підстав заперечувати… А які підстави? Тоді можна говорити про мирний план. План буде прив’язаний до конкретних дат, рішень і відповідальності. Я думаю, це буде один із кроків до поліпшення і конкретизації наших зусиль по врегулюванню ситуації на Донбасі”, – зауважив він.

Глава української делегації у ТКГ також наголосив, що Україна буде діяти рішуче, коли помітить, що Росія використовує цю ініціативу для своїх цілей.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.