Володимир Зеленський, президент України, під час спілкування з місцевими чиновниками в Черкаській області, жорстко відповів одному з “царьків”.

Володимир Зеленський продовжує їздити по регіонах України. Цього разу він відправився в Черкаську область, де йому довелося поговорити з місцевими чиновниками.

Питання почалося з того, що в місті Сміла був борг в три мільйони гривень за опалення. Новий городничий зі своїм попередником почали сперечатися, хто з них винен більше за цей борг. Зеленський запитав новому в. о. голови Сміли Віктору Федоренко, чий це обов’язок – вирішити дане питання. В результаті чиновник погодився, що його.

Але після цього чиновник почав говорити про якісь обіцянки області допомогти в цьому питанні. Зеленський запитав, на якій машині їздить новий голова. Виявилося, що у нього Land Cruiser. Зеленський запропонував продати автомобіль і сплатити такий борг, а після цього чекати обіцянок, які повинні йому повернути дану машину.

У коментарях під цим виступом багато користувачів залишили свою думку про те, що відбувається:

“Пам’ятка чиновнику: Забудь себе – служи людям.”, “Такого по всім країнам СНД треба, причому терміново.”, “Чарівність, класний вихід з положення”, “Це відео можна дивитися вічно”, “Ще жорсткіше”, “Я балдію прям від Зеленського. Дай Бог йому сили і мудрості “,” Я чекав “вийди звідси, розбійник”, “Якщо все чиновники продадуть свої Майбахи, Ленд Крузер і т. д країна швидко виповзе з кризи”, “Так хочу його розуміти що думаю: може українську мову вивчити “,” Привіт з Білорусі. З таким президентом дивись і розквітне ваша країна краше західних “,” яка у вас зарплата? 200 тис гривень? а машина? Ландкрузер? вийди звідси розбійник! “,” Так і треба спілкуватися з дебілами! Красунчик наш Президент! Душа кричить від щастя!”.