Народний депутат від президентської партії «Слуга Народу» Євгеній Брагар запропонував пенсіонерці продати собаку «елітної породи», аби розрахуватися за комунальні послуги.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».

Брагар був гостем в одному з політичних ток-шоу. У студію подзвонила жінка і представилася жителькою Кіровоградської області. В народних депутатів Євгенія Брагара від «Слуги Народу» та Олександра Качинського від партії «Опозиційна платформа — За життя» вона запитала, як їй прожити на пенсію у 2 тисячі гривень і такими високими цінами на комунальні послуги.

«Якщо елітної породи (собака — ред.) у дворі, то вона може її продати … в будь-який момент і спокійно сплатити», — сказав Брагар.

Водночас він зазначив, що особисто стикався із ситуацією, коли люди з кількома квартирами хотіли оформити субсидію.

«Ми не знаємо, яка ситуація у додзвонювача», — додав народний депутат і наголосив, що дивною є ситуація, коли люди без прибутків можуть мати кілька машин і оформлювати собі субсидію.

У коментарях на депутата обрушились з гнівною критикою.

Раніше в уряді повідомляли, що змінами до трудового законодавства, які планує ухвалити Верховна Рада, передбачено, що у разі, якщо суд доведе, що людина працювала неофіційно і отримувала субсидію, то право на таку субсидію у цієї людини заберуть.