Частина місць в списку партії «Сила і честь» екс-глави Ігоря Смешка виявилася продана людям п’ятого президента Петра Порошенка, утікача президента Віктора Януковича, а також ряду олігархів.

Про це йдеться в матеріалі видання «Страна.ua».

Варто нагадати, що навколо списку партії Смешко ще в кінці травня вибухнув скандал. Журналістка «1 + 1» Ольга Василевська з посиланням на свої джерела заявила, що ряд осіб купили собі прохідні місця в списку партії «Сила і честь» за 1,5-3 млн доларів. «Страна.ua» виявила ряд таких «підозрілих» кандидатів.

Так, другим номером у списку стала Олена Сотник, яка в нинішньому скликанні Ради була у фракції «Самопоміч». Тепер вона вона з"явилась в команді Смешко по протекції Ріната Ахметова. Також з олігархом пов'язують 17 номер в списку – Ксенію Сухову, заступника міського голови Маріуполя.

Крім того, автори статті зазначають, що глава Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров, депутат від «Європейської Солідарності» Вадим Денисенко і колишній співробітник Адміністрації президента Олексій Горащенко представляють в списку «Сили і честі» Петра Порошенка.

Затесалися, за даними «Страна.ua», в команду Смешка і кілька людей, пов'язаних із президентом – втікачем Віктором Януковичем. Зокрема, це аграрний лобіст Іван Мірошниченко і екс-заступник міністра ЖКГ часів Януковича Ольга Романюк. Остання також пов'язана і з Ахметовим. Також із Януковичем пов'язують і Володимира Тимошенко, який при Януковичі очолював Держслужбу з контролю за наркотиками.

«Зазначимо, що Держслужба з контролю за наркотиками завжди була одним з головних корупційних центрів», – підкреслюється в матеріалі.
 
Крім того, автори статті виявили в списку і людей, наближених до лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

«Частина людей, прізвища яких назвала Василевська як« покупців », там і з'явилися. Та й за багато чим, є підозри, що потрапили вони туди аж ніяк не безкоштовно. І щодо «порочності, чистоти і медійності» є великі сумніви », – констатується в матеріалі« Страна.ua ».