6 жовтня, о 09:00 працівники ринку «Привокзальний» разом з представниками організації УНА-УНСО, партійними і громадськими ініціативами, а також з учасниками бойових дій проведуть акцію протесту біля Львівської міської ради.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі організаторів акції – первинній профспілковій орагнізації «Ринок привокзальний».

«Учасники акції вимагатимуть у ЛМР підтримати позовні вимоги Первинної профспілкової організації "Ринок Привокзальний" щодо визнання незаконною процедури приватизації частини нежитлових приміщень Цілісного майнового комплексу «Ринок Привокзальний», в тому числі визнання незаконним Ухвали ЛМР No2454 від 05.03.2009 року, а також Ухвали ЛМР No2787 від 09.07.2009 року, якими було надано дозвіл ТзОВ «Привокзальний ринок» приватизувати Цілісний майновий комплекс «Ринок Привокзальний», – вказано у повідомленні.Як повідомляв ZAXID.NET, з лютого цього року між адміністрацією Привокзального ринку та профспілкою триває конфлікт, який уже неодноразово закінчувався фізичними сутичками. Періодично працівники ринку пікетують міськраду, вимагаючи від управлінців  скасувати договір оренди між ЛМР і ТзОВ «Ринок “Привокзальний».

18 серпня, керівник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич заявила, що начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун уже підписала позов на розірвання угоди про оренду із ТзОВ Ринок Привокзальний і позов уже надіслали до суду.

 

Джерело: zaxid.net