Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко вважає, що правоохоронні органи повинні перевірити скандальні заяви ексглави Офісу президента Андрія Богдана в інтерв’ю Дмитру Гордону.

Він прокоментував висловлювання Богдана, що нібито нинішній керівник ОПУ Андрій Єрмак співпрацює з РФ або її спецслужбами.

“Там (в інтерв’ю. – Ред.) багато було різних фантазій, припущень, домислів. Чи були там факти, треба дійсно, щоб компетентні органи розбиралися, якщо вони будуть, але звучало досить високохудожньо. Ми ж розуміємо, що на 6-му або 7-му році тих подій, які в Україні відбуваються у відносинах з Російською Федерацією, щоб щось з людиною зробити досить сказати – співпрацює з Російською Федерацією”, – сказав Корнієнко.

Нагадаємо, в одному з інтерв’ю Андрій Богдан сказав, що іноземні спецслужби вірять в існування домовленості між Україною і Росією про взаємні поступки. Нібито план складається з 12-13 пунктів і затверджувався нинішнім главою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

“Я не бачив цього документа, але серед дипломатів і спецслужб багато разів зустрічав згадку про нього. У ньому є чи 12, чи то 13 пунктів. Але в це вірять усі іноземні спецслужби… Це якийсь алгоритм дій. “Ми вам – кораблі, ви нам – воду до Криму, ми вам – полонених, ви нам – пряме авіасполучення. Ми вам – $ 3 млрд за рішенням суду, а ви нам – щось”, – сказав Богдан.

Після цих висловлювань Богдана викликали на допит в ДБР. Він виступить в якості свідка для перевірки озвучених ним заяв.