Президент України Петро Порошенко збирає засідання Ради національної безпеки і оборони, передає Корупція.Інфо

Як повідомляє інформоване джерело, засідання РНБО відбудеться сьогодні, 1 березня.

Джерело також повідомило, що РНБО розгляне ряд питань, зокрема, про продовження обмежувальних заходів щодо Росії, в тому числі російських банків.

28 лютого, Петро Порошенко дав першу в 2018 році прес-конференцію. Захід тривав близько двох годин. За цей час президент встиг не тільки розповісти про свої досягнення, а й відповісти на ряд питань, багато з яких були для нього далеко не найприємнішими.

Так, Порошенко заявив, що ще не вирішив, чи балотуватиметься на другий термін, але він упевнений, що в будь-якому випадку залишиться в Україні. Президент також запевнив, що повністю задоволений роботою парламенту і Кабінету міністрів, тому не має наміру оголошувати дострокові вибори.

Окремо Порошенко повідомив, що не має наміру втручатися в процес переговорів між членами коаліції і зізнався, що питання введення миротворців на Донбас на даний момент є складним. За його словами, після введення миротворчого контингенту Росії доведеться вивести свої війська з Донбасу.

Популярне: "Інколи підміняла справжнього політика": В Мережі показали двійника Тимошенко. Важко не сплутати

Окремо він прокоментував свою скандальну поїздку. Так, за словами Порошенка, він літав на відпочинок на Мальдіви без порушення українського законодавства. Президент зазначив, що відправився на Мальдіви під своїм прізвищем і не передавав нікому свої обов’язки під час відсутності в країні.