Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що СБУ надіслала йому лист про скасування допуску до державної таємниці, у правоохоронному органі це підтвердили.

Про це повідомляє «Суспільне».

«Я, коли прийшов на роботу, отримав два цікавих листи. Перший – про скасуванню Бондаренку допуску до державної таємниці, від СБУ. Цікавий лист, я розумію, що Служба безпеки замість того, щоб займатися пошуком шпигунів, вона зранку і до ночі зайнята головою міста Черкаси, за те що він посмів, все таки, послабити карантин», – сказав він у зверненні.

Речниця СБУ у Черкаській області Катерина Дрога у коментарі  зазначила, що управління виявило невиконання Бондаренком обов’язків щодо державної таємниці. 

Співробітниками Управління були раніше направлені інформування щодо приведення до відповідності стану охорони держтаємниці в Черкаській міській раді.

«Однак, міським головою продовжувалися порушення вимог закону України «Про державну таємницю»  щодо організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Отже, зважаючи на виявлені порушення вимог законодавства про державну таємницю, Бондаренку скасовано доступ до державної таємниці», – сказала речниця СБУ.

До слова, у травні мер Черкас Анатолій Бондаренко подав до суду на президента Володимира Зеленського.