Погода в Україні в найближчу добу буде переважно сонячною. Дощі вдень ​​прогнозують лише в Закарпатській, Житомирській та Чернігівській областях. Мокрий сніг вночі йтиме на Донбасі і в Харківські області.

Стовпчики термометрів вночі покажуть від 3 ° морозу до 1 ° тепла, вдень очікується до 14 ° тепла. Вітер очікується західний і північно-західний, 5-10 м / сек.

Погода в Києві 24 березня прогнозується як хмарна, так і сонячна. Температура вночі від 1 ° морозу до 1 ° тепла, вдень 7-9 ° тепла.

У Львові в неділю очікується сонце і мінлива хмарність. Вночі температура повітря від 1 ° морозу до 1 ° тепла, вдень 9-11 ° тепла.

В Одесі в найближчу добу очікують сонячну погоду. Температура повітря вночі 0-2 ° тепла, вдень стовпчики термометрів покажуть 9-11 ° вище нуля.

У Дніпрі в завтрашній вихідний очікується сонячна погода, але можлива хмарність. Вночі температура повітря складе від 1 ° морозу до 1 ° вище нуля, вдень очікується 8-10 ° тепла.

У Харкові в неділю синоптики прогнозують дощі тільки вночі. Температура вночі від 1 ° морозу до 1 ° тепла, вдень 7-9 ° вище нуля за Цельсієм.

У Карпатах 24 березня опади у вигляді дощу очікуються лише вдень. Температура повітря вночі від 0 ° до 3 ° морозу, вдень 8-13 ° тепла.

24 березня вшановується пам'ять святого Софронія премудрого, патріарха Єрусалимського. Як відомо, березень – це достатньо холодний місяць, тому заморозки і хуртовини для нього цілком нормальне явище. У давнину помітили, що пухнастий іній у цей день віщує гарну погоду. "Якщо в цей день березня забирає з собою холод, літо буде теплим".