Чого не зробиш заради "свого" президента. Особливо за декілька днів до виборів. Так у Дрогобичі в прямому сенсі «прибирають порох», готуючись до сьогоднішнього візиту президента України. 

Посеред білого дня працівники комунальних служб замальовують цей вислів на білбордах, щоб догодити іншому кандидатові – чинному президенту Петру Порошенку. Про йдеться у дописі групи "УКРОП Львівщина" на Фейсбуці.

В результаті, замість «Зустрінь весну – без пороху – дай шанс своїй країні» залишаються беззмістовні написи «Зустрінь весну – дай шанс своїй країні».

«Ми ще не знаємо, хто особисто дав розпорядження комунальникам нищити чуже майно, проте зрозуміло, що без наказу міського голови Дрогобича Тараса Кучми, а також інших високопосадових осіб Львівщини комунальники не наважилися б це зробити, – коментує ситуацію голова «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Львівської області Ігор Телішевський. – Вражає, що люди свідомо вдаються до злочинних дій, лише б догодити своєму «боссу». Такі білборди розміщені по всій Україні, нікому вони до сих пір не заважали. Але перед візитом Порошенка його прихвосні вирішили «прогнутися», створити для нього ідеальну атмосферу. Побоялися, щоб неулесливі гасла не зіпсували настрій Петру Олексійовичу. Все у кращих «совкових» традиціях! Нічого не змінилося з часів Революції Гідності – бачимо те саме прогинання під владу, ті самі маніпулятивні технології, те саме створення «ідеальної картинки» для президента. І все це дуже сумно».