Указом президента України Володимира Зеленського зі своєї посади звільнений голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет. Опублікований на сайті глави держави указ №510 / 2020 Зеленський підписав у вівторок.

“Звільнити Габінета Дмитра Анатолійовича з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою”, – йдеться в тексті.

Відомо, що Дмитро Габінет був призначений на пост голови Хмельницької ОДА рік тому – 22 листопада 2019 року.

Іншим указом №511 / 2020 президент поклав тимчасове виконання обов’язків голови Хмельницької ОДА на Романа Примуша – першого заступника голови Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, 18 листопада Кабінет міністрів погодив звільнення голови Хмельницької ОДА Габінета і призначення на цю посаду бізнесмена Сергія Гамалія.

Як повідомлялося, 23 листопада голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з наполегливим проханням відмовитися від «карантину вихідного дня» і повернутися до системи адаптивного карантину, яка передбачала поділ на чотири рівня епідемічної небезпеки. 

Також ми повідомляли, що Зеленський звільнив голову Чернігівської РДА, який попався на хабарі.

Крім того, Президент Володимир Зеленський звільнив із займаних посад голів семи районних державних адміністрацій у Хмельницькій, Херсонській, Рівненській, Одеській, Львівській, Кіровоградській та в Запорізькій областях.