Народний депутат і голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко не з’явилася до Верховної Ради для представлення своїх правок до законопроекту про ринок землі.

Про це розповів її однопартієць і народний депутат Вадим Івченко під час засідання Верховної Ради.

За його словами, Тимошенко не з’явилася через погане самопочуття.

“Вона захворіла і у неї висока температура”, – зазначив він.

Правда дуже дивно, що Юлія Володимирівна, головна захисниця української землі проігнорувала засідання Ради з такого важливого питання. Невже тягне час чи можливо просто немає ніяких правок?

Поки що депутати розглянули 300 поправок з більш, ніж 4 тисяч.

Верховна Рада заслухає звіт уряду на цьому тижні.

Як повідомлялося раніше, 6 лютого Верховна Рада почала розгляд у другому читанні законопроекту “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” (№2178-10). До законопроекту було подано більше 4 тисяч поправок.

На попередніх пленарних засіданнях, 6-7 лютого, парламент розглянув 216 поправок з 4018, прийнявши одну поправку про право сервітуту (проїзду) територією власника земельної ділянки іншим особам, чий ділянка розташована в цьому ж масиві сільгоспземель.

18 лютого, парламент продовжив розглядати поправки до законопроекту про ринок землі.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія розраховує, що парламент вийде на остаточне голосування по законопроекту в середині квітня.