Президент і глава Альянсу обговорили євроатлантичну інтеграцію України та проблему заручників в Росії, передає Корупція.Інфо

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, в ході якого сторони обговорили ситуацію на Донбасі, євроатлантичну інтеграцію України, а також закликали звільнити всіх українських заручників в РФ і на окупованих нею територіях. 

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект"Президент висловив подяку НАТО за послідовну і незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та солідарність у протидії російській агресії. Порошенко поінформував генерального секретаря про розвиток подій на Донбасі і підкреслив важливість розміщення на окупованій частині Донбасу багатонаціональних миротворчих сил під мандатом ООН", – повідомляє прес -служба глави держави. 

Президент також підкреслив, що Україна продовжує реалізацію курсу євроатлантичної інтеграції та реформування сектора безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО з залученням практичної допомоги Альянсу. У зв'язку з цим генеральний секретар Альянсу привітав нещодавнє ухвалення закону України про національну безпеку. 

"Порошенко і Столтенберг закликали якомога швидше звільнити всіх українських заручників, що утримуються в тюрмах як на території Росії, так і на окупованих територіях", – йдеться в повідомленні.