Вікторія Булітко, актриса студії «Дизель шоу» і учасниця проекту «Танці з зірками», опублікувала в мережі пост, в якому зворушливо написала про загиблу в ДТП Марину Поплавську.

Знаменитість опублікувала спільне фото з покійною, написавши, що вже рік актриси немає в живих. В описі знімка Булітко написала, що вже рівно рік, як вона з трагічно померлою подругою не може піти в магазин і поговорити по душах. Крім цього, Вікторія називає Марину своєю наставницею і мамою, зазначивши, що вона завжди буде в її серці. Зворушливий пост знаменитість розмістила на своїй сторінці в Інстаграм.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Не могу поверить, что уже прошёл год. ⠀ Прошёл ровно год, как я не видела твою искреннюю улыбку. Не слышала твой звонкий смех. Уже год мы не ходили вместе по магазинам, не разговаривали о сокровенном наедине. ⠀ Я благодарна судьбе, что мы встретились, работали вместе и подружились. Я никогда даже не мечтала, что такой светлый человечек, как Марина, станет огромной частью моей жизни. Мариша была для меня другом, мамой, наставницей. ⠀ И она навсегда останется в моем сердце. Навсегда со мной. #МаринаСнами #ДИЗЕЛЬШОУ #ВикторияБулитко #МаринаПоплавскаяДопис, поширений ★ Виктория Булитко (@bulitka)

«Не можу повірити, що вже пройшов рік. Пройшов рівно рік, як я не бачила твою щиру посмішку. Чи не чула твій дзвінкий сміх. Уже рік ми не ходили разом по магазинах, не розмовляли про потаємне наодинці. Я вдячна долі, що ми зустрілися, працювали разом і подружилися. Я ніколи навіть не мріяла, що така світла людина, як Марина, стане величезною частиною мого життя. Маріша була для мене другом, мамою, наставницею. І вона назавжди залишиться в моєму серці. Назавжди зі мною », – написала Вікторія.

«Марина назавжди залишиться в наших серцях», «Я плачу», «Я не можу стримати сліз, коли бачу відео або фото з Мариною», «Час летить швидко, Маринці царство небесне!», «Сльози на очах», «Пам’ятаємо, любимо, сумуємо! Ніколи не забуду світлу посмішку Марини! Назавжди в моєму серці », – написали люди в коментарях.