Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області

Управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Міністерства інфраструктури України, яке представляє ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», подало позовну заяву до Господарського суду Львівської області про визнання недійсним договору купівлі-продажу нежитлових будівель автозаправного комплексу.

Цей майновий автозаправний комплекс, згідно з угодою про спільну діяльність між державним підприємством ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» та одним із закритих акціонерних товариств, споруджений у м. Львові на земельній ділянці державного підприємства.

У той час, як рішеннями судів у задоволенні позовних вимог вказаного товариства про визнання за ним прав власності на автозаправний комплекс відмовлено повністю, його об’єкти протиправно відчужено за кількома господарськими договорами.

Зокрема, встановлено, що такі договори незаконно було укладено між згаданим закритим акціонерним товариством і фізичною особою-підприємцем. У подальшому цей майновий комплекс неправомірно кілька разів перепродували за господарськими договорами. Нині свідоцтво про право власності оформлено одним із суб’єктів господарювання, який придбав будівлі автозаправного комплексу.

З огляду на такі порушення, прокуратура Львівської області поставила в позовній заяві вимоги про визнання недійсним договору купівлі-продажу вказаних нежитлових будівель автозаправного комплексу та скасування державної реєстрації права власності. 

Джерело: Львівська газета