Генеральна прокуратура України оприлюднила відео обшуків в приміщені одного з керівників Львівської митниці, де знайшли чимало грошей та бурштин.

Як повідомляється на офіційному сайті прокуратури Волинської області, учора, 4 липня, було проведено два обшуки на території Львівської області, а саме за місцем реєстрації та фактичного проживання одного з керівників Львівської митниці ДФС. В ході обшуків вилучено грошові кошти в сумі понад 100 тисяч гривень, майже 40 тисяч доларів США, більше 800 євро, понад 10 тисяч злотих, ювелірні вироби та каміння бурштину, передає Корупція.Інфо.

Обшуки проводилися в рамках розслідування схеми незаконного переміщення високоліквідних груп товарів (автозапчастин, парфумів, тканин тощо) без сплати митних платежів, шляхом приховування від митного контролю. Саме під час цього розслідування Волинська прокуратура встановила факти сприяння у цьому співробітниками Львівської митниці ДФС.

Організатором схеми є 47-річний мешканець Ковельщини, який залучив до незаконного переміщення товарно-матеріальних цінностей 32-річного односельчанина. 22 червня 2016 року на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду проведено обшуки місць проживання та складських приміщень, що на праві власності належать організаторам незаконної діяльності.

Орієнтовна вартість вилучених тільки "на гарячому" у ході першочергових слідчих дій товарно-матеріальних цінностей становить понад 4,2 мільйони гривень.

Нині у провадженні призначено ряд судових експертиз, триває досудове розслідування.