Полярон

 


Львівська прокуратура відреагувала на повідомлення у засобах масової-інформації щодо допущених порушень вимог чинного законодавства при реалізації, в ході процедури банкрутства, майна ПАТ «Науково-виробничий комплекс «Полярон» (м. Львів, вул.Угорська, 14) за заниженою вартістю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Львівській області, передає Корупція Інфо

За вищевказаним фактом, 4 вересня поточного року прокуратурою Сихівського району м. Львова до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах).

Хід досудового розслідування взятий на контроль прокуратури Львівської області. Наразі вживаються заходи для повного, всебічного та об’єктивного дослідження обставин кримінального правопорушення та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.