1

Печерський суд блокує розслідування у справі колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки.

Про це заявив старший прокурор Генеральної прокуратури України (ГПУ) Олексій Донський в ефірі "Громадського ТБ", інформує Корупція Інфо


За словами Донського, суддя Печерського районного суду Києва Христина Тарасюк відсторонила його від розслідування справи Пшонки, якого підозрюють в незаконному заволодінні 69 млн грн державних коштів.
Донський додав, що суд заборонив йому спілкуватися в процесі збору доказів з підозрюваними у цій справі, які зараз знаходяться в слідчому ізоляторі.
Він зазначив, що під час апеляції підозрюваний у цій справі заявляв про тиск з боку адвокатів. Вони нібито забороняли підзахисному розголошувати інформацію про переказ коштів.


"Це рішення суду фактично легалізує корупційну схему, яка не дає можливості слідству розслідувати скоєні злочини", – заявив Донськой.


У вересні 2014 року ГПУ відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадання колишнім генпрокурором Пшонкою і його сином 50 млн грн в одному з банків. Відразу після втечі колишнього президента Віктора Януковича в лютому минулого року, Віктор Пшонка разом з сім'єю теж покинув Україну.