На проведення у Львові фінальної частини чемпіонату Євро-2012 за офіційними даними витрачено 200 млрд 177,5 млн гривен. За два роки після завершення чемпіонату прокуратура області викрила зловживань чиновниками на 50 млн грн, проте справа проти чиновників міської ради була забута, новий прокурор області Микола Гошовський обіцяє поновити активне розслідування.

Про це він сказав сьогодні, сьомого серпня, під час координаційної наради зі силовиками області.

М.Гошовський розповів, що більша частина викритих зловживань стосується кошторису підготовки проектної документації для будівництва стадіону “Арена-Львів”, вартість якої була завищена на 27 млн.

“Це було викрито, а потім справу закинули, ми знайшли мішки матеріалів, якими ніхто не займався у цій справі. Потрібно провести повторну ревізію об’єктів, знайти всі документи і довести справу до кінця”, — сказав М.Гошовський.

Окрім того, додав він, є й інші справи, що стосуються зловживань на суми по чотири мільйони під час робіт в аеропорту та на стадіоні.

“Усім відомо, на чому найбільше крадуть — це завищення вартості документів та обладнання, матеріалів. Тому це треба перевірити в першу чергу”, — зазначив прокурор Львівщини.

Прокурор нагадав, що фірма-підрядник будівництва “Арени-Львів” та нового термінала аеропорту “Альтком” заявляє, що за роботи їй ще винні 437 млн грн.

Джерело: Galnet