рос

Головна військова прокуратура Генпрокуратури України вимагає довічного ув'язнення для росіян Євгенія Єрофєєва і Олександра Александрова.

Голосіївський районний суд Києва сьогодні починає розгляд по суті , повідомила адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська, передає Корупція Інфо

"Прокуратура вимагає довічного ув'язнення", – сказала Соколовська журналістам.

Соколовська раніше заявила, що має намір клопотати про повернення обвинувачувального акта її підзахисного. За її словами, це пов'язано з порушенням правових норм з боку головної військової прокуратури під час розслідування справи, а також з тим, що вона як захисник не мала можливості вчасно ознайомитися з усіма матеріалами.

Українські військові 16 травня в ході зіткнення затримали в Луганській області двох росіян, які представилися військовослужбовцями російської армії. Однак у міноборони РФ повідомили, що затримані – Олександр Александров та Євген Єрофєєв – є громадянами РФ, але на момент затримання вони вже не були чинними військовослужбовцями збройних сил.

Пізніше Київський суд виніс рішення про арешт затриманих до 19 липня, а потім до 12 вересня. Потім арешти знову були продовжені. Під час затримання росіян загинув один український військовий і ще кілька отримали поранення. Обидва затримані були поранені. Їх підозрюють у шпигунстві та тероризмі, обом загрожує довічне ув'язнення.