MamaRika (Анастасія Кочетова), яка напередодні таємно вийшла заміж за Сергія Середу, розповіла про вагітність. Артистка зізналася, що хоче багато дітей і навіть думала про усиновлення.

MamaRika і Середа одружилися на острові, в режимі повної таємності. Пара вирішила, що ця подія тільки для них двох. Незабаром українська співачка заговорила про вагітність.

За словами MamaRika, вона не впевнена в тому, вагітна вона чи ні. Однак зірка та її чоловік помітили зміни в настрої Насті.

“Я, до речі, дуже емоційною стала після весілля. Сергій каже, що може дійсно я вже вагітна, тому що я щось влаштовую… у мене постійно сльози, гормони б’ють. Може це тому, що ми взяли цуценя і у мене материнський інстинкт включився. Не знаю, але мені здається, що ні, не вагітна”, – розповіла MamaRika в інтерв’ю Катерині Осадчій.

Артистка додала, що на одному малюку вони з чоловіком зупинятися не збираються.

“Чим більше, тим краще. Скільки потягнемо. Ми мріємо навіть, можливо, коли-небудь усиновити дитину. Тому ми плануємо, але головне, щоб були можливості – і все вийде”, – говорить MamaRika.

Нагадаємо, що з нагоди власного весілля MamaRika випустила кліп на пісню Maemo, зйомки якого пройшли в форматі абсолютної спонтанності: за щасливим збігом обставин молодята дізналися, що в той же час в Таїланді будуть відпочивати їхні друзі, які і виступили режисерами, операторами і стилістами – Максим Дорошенко і Яна Лєскова.