У Кропивницькому почався судовий розгляд справи 35-річної  підозрюваної у вбивстві власної доньки Олени Добродій, пердає Корупція.Інфо

У грудні минулого року жінка заявила про зникнення 12-річної доньки Катерини. П‘ять днів разом із правоохоронцями, волонтерами та рятувальниками "розшукувала" дитину. Тіло школярки згодом знайшли у посадці за містом із проломленим черепом.

Популярне: "Бан*еровці – покидьки суспільства": Курсант ЗСУ активно демонструє антиукраїнську позицію

Того ж дня підозру у вбивстві оголосили матері – за час пошуків слідчі зібрали достатньо доказів її причетності до злочину. Жінку затримали.

Згідно із висновками судово-медичної експертизи вона була не здатна усвідомлювати свої дії та керувати ними. Нині у суді розглядається клопотання слідчого про примусове лікування підозрюваної. Зйомку під час розгляду справу заборонили. Засідання відбуваються у частково закритому режимі."Позиція моя однозначна: довести винуватість, або невинуватість моєї підзахисної. Якщо вона винна, то вона буде лікуватись, або буде відповідати згідно закону. Но оскільки експертиза вже є, то вона буде проходити лікування. Якщо вона не винна, вона буде проходити лікування, але за власним бажанням, а не за рішенням суду", – заявила адвокат підозрюваної Олександра Любович.

Нагадаємо, Катя Добродій зникла у грудні минулого року. Тоді повідомлялося, що мати відправила її до школи, а ввечері родина не дочекалася дитини та звернулася до поліції. Тіло дівчинки було знайдено 12 грудня в одній з лісосмуг. Пізніше стало відомо, що вбивство ймовірно скоїла її власна матір у пориві люті.