Невтішна статистика по оплаті комуналки: в листопаді народ сплатив лише 64,6% нарахованих сум, рік тому було 80%. Це наочно свідчить — тарифи непідйомні.Таку думку висловив директор аналітико-дослідницького центру «Інститут міста» Олександр Сергієнко. – повідомляє Корупція.Інфо

«Саме зараз беззаперечно можна твердити: підняття вартості газу урядом Гройсмана (що викликало зростання тарифів) є помилка, яка може стати фатальною. В Тбілісі центральне опалення вмерло, коли народ заплатив лише 30%… У нас в Сумський області рівень платежів — 21,6%(!), а субсидії там отримують 64,6%», — написав Сергієнко на власній сторінці у Facebook.

Класична дитяча мудрість «багато хочеш, мало отримаєш», вчергово підтвердилась, вважає експерт, бо рік тому за листопад нам нарахували 5,6 млрд. грн., а через рік захотіли отримати майже 9 млрд., а отримали — дулю, люди заплатили близько 5,7 млрд., тіж самі гроші…

«Ніякі державні дотації, назвіть їх хоч субсидіями, хоч чортом лисим, не врятують галузь ЖКГ та «Укргазовидобування», якщо люди не будуть платити», — вважає Сергієнко.
Галузь, що сидить на державних дотаціях й не розвивається, все одно приречена, — вважає експерт, — вже зараз заборгованість бюджету по субсидіям перед ЖКГ — 18 млрд. грн…».

«Це, щоб ви розуміли, пане Павло Розенко та пан Андрій Рева, те, що розуміють усі — субсидії допомагають не людям, вони йдуть в кишені олігархів та міністрів, що мають інтереси в ЖКГ та газі… Може наш уряд стане у Новому році розумніше?