Шанувальники відзначили схожість Христини з екс-дружиною шоумена.

Відомий шоумен і телеведучий Володимир Остапчук порадував шанувальників знімком з новою коханою. У себе в Інстаграм телеведучий, який в програмі «Світське життя» розсекретив відносини з нотаріусом Христиною Гірник, розмістив знімок з коханою, зроблений під час їхньої спільної поїздки в Париж.

Під фото артист докладно розповів про початок їх відносин, які почалися під час проекту «Танці з зірками», в якому він брав участь.

«Знайомтеся, моя Христина. Коли всі пристрасті вщухли, я вирішив, що нарешті настав час поділитися своїм щастям і познайомити вас з моєю коханою. Кріс, спасибі, що ти витримала весь цей шквал негативу і домислів. Ти прекрасно знаєш – тебе нема в чому дорікнути. Ти мене підтримуєш і надихає, любиш і окрилюєш. Ми міцно тримаємося за руки і любимо. А це головне », – заявив артист.

Шанувальники Володимира відзначили, що Христина схожа на його колишню дружину Олену Войченко, а деякі жорстко пройшлися по телеведучому і його новій пасії.

«А мені на його колишню дружину схожа. Спочатку подумала, що це вона. Прям зраділа. Але нажаль! , «Нарешті показав», Ваша історія давно не новина і не ексклюзив), Проміняти дружину на дешеву копію “, – писали в коментарях підписники ведучого.