Сьогодні у Львові одружилися АТОвець і волонтерка, що познайомилися ще на Майдані, передає Корупція Інфо

Воїн АТО, десантник 80-ї бригади Сергій Загасайло, кавалер ордену «За мужність», отримав на службі важке поранення. 24 травня 2014 року біля с. Констянтинівка під  Слов’янськом Сергій із групою побратимів потрапив під мінометний обстріл бойовиків. Основну хвилю вибуху снаряду Сергій прийняв на себе, прикривши побратимів, що були позаду.

Через це він отримав численні травми та поранення, а за час лікування переніс 13 операцій та тривалу реабілітацію. Зараз Сергій пересувається на візку та проходить лікування. Його кохана, волонтерка, із якою вони познайомилися ще на Майдані, не покинула Сергія у найважчі моменти і сьогодні вони взяли шлюб у львівському Палаці Потоцьких.

На церемонію прийшли родичі, а також бойові побратими Сергія, який, до слова, нагороджений пам’ятним знаком «ЗА ВОЇНСЬКУ ДОБЛЕСТЬ» та орденом «ЗА МУЖНІСТЬ» III ступеня».Після церемонії директор музею Палац Потоцких відвела молодят у каплицю, де зберігається чудодійна ікона. Молодята приклалися до неї, аби одужання Сергія прискорилося.

   

Свого часу за історією Сергія спостерігала уся країна. Після важких поранень (а саме  вогнепальне мінно-вибухове уламкове поранення черепа й головного мозку з ушкодженням обох лобних і тім’яних долей, важка контузія правого ока, вогнепальне осколкове наскрізне багатоуламкове поранення з переломом правої плечової кістки та ліктьової кістки правого передпліччя, множинні вогнепальні осколкові поранення м’яких тканин лівої гомілки, осколкове сліпе поранення (перелом) правої великогомілкової кістки, обширні рани передніх поверхонь обох гомілок (вирвані сухожилля та м’язи), чимало людей долучилося до допомоги в лікуванні молодого хлопця. Він певний час перебував у комі, потім переніс 13 операцій і зараз проходить тривалу реабілітацію.