Легендарну українську співачку Софію Ротару, яка нещодавно відсвяткувала 72-й день народження, запідозрили в романі з молодим артистом – екс-солістом групи «Турбомода» Олександром Поповим.

Про те, що між Ротару і Поповим нібито зав’язалися стосунки, повідомляє Хроніка.інфо.

Раніше Попов не приховував свого захоплення українською співачкою і навіть пропонував їй руку і серце. А зараз, як стверджують інсайдери видання, багато часу проводить у оваристві легенди сцени.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Коснувшись и обняв меня , я остолбенел и просто улыбнулся. Вокруг не было почти никого у гримерки , и вопрос послушай -послушай кто сейчас поет , не прозевать бы мой выход на сцену я смотел и утопал в этих красивых глазах не слыша вокруг ничего ! София Ротару @sofiarotaru.official ❤ Вчера #славянскийбазар #витебск #сашапопов #александрпопов #глуск#железнодорожный #балашиха #люберцы#реутов #турбомода #группатурбомода #sashapopov #aleksandrpopov #glusk #краски #софияротару #софия #ротару #молдавия #молдова #группакраски

Публикация от Саша Попов (@sashapopov911)

«Саша останнім часом часто їздить до Києва, – розповіло джерело видання. – Йому пощастило – у нього білоруський паспорт, тому в’їжджати на територію України він може безперешкодно. Там він днює і ночує. А коли у нього запитують, що робить в Києві, лише посміхається у відповідь».

Також кореспонденти видання помітили Попова на концертах Ротару, він стояв за лаштунками, інтерв’ю давати відмовився.

Після цього Попов розмістив в своїх соціальних мережах спільне фото з артисткою. «Я дивився і потопав у цих очах, не чуючи нічого навколо», – підписав він світлину.