Партія «Опозиційна платформа – За життя» за 250 гривень пропонує молодикам покласти разом із членами політсили квіти та вшанувати пам’ять ветеранів «Великої вітчизняної війни». Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє активіст Сергій Стерненко.

«Не хочете завтра о 4 ранку з Кивою за 250 грн постояти на честь нападу одного союзника на іншого?», – написав активіст.

Стерненко, зокрема, опублікував скріншот повідомлення, у якому сказано, що у ніч проти вівторка, 22 червня, потрібні «хлопці ,чоловіки 18-45 років. Чисті, вибриті, охайні, адеквати! Обов’язково у білих сорочках. Не у спортивних штанях чи шортах, а в брюках або джинсах».

Охочим взяти участь у акції належить також пройти фейс-контроль, зокрема «надати фото без пляжних окулятів, крупним планом, у повний зріст».

«Добровольців» обіцяють доправити до місця акції автобусом. Відбуватиметься вшанування чомусь уночі.

«Збір із 2:00-2:30. Приїзд до Батьківщини-Матері в 3:30. Початок заходу о 4:00-5:00 ранку. Оплата 250 гривень», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, що український нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива вчергове вступив у словесну суперечку із журналістом, який запитав, як політик заробляє на життя. Відео інциденту опублікував Telegram-канал “Тайны депутата” 18 червня.

Спочатку журналіст попросив Киву приділити йому 10 хвилин часу, нардеп відповів, що “це забагато”. Після цього представник ЗМІ поставив йому запитання, що означає абревіатура ЗБС, написана на його мікрофоні.

“Напевно, за…бись”, – відповів Кива.

Журналіст його поправив і сказав, що ЗБС розшифровується як “заробляти буває складно”.

“Заробляти складно буває тим, хто не хоче працювати”, – відреагував нардеп. За словами Киви, він працює народним депутатом, і саме це приносить йому основний заробіток.

 “Скільки “лаве” може заробляти народний депутат? Ми не знаємо, куди йти, до чого прагнути. Може, теж станемо нардепами”, – продовжив розмову кореспондент.

На це Кива зауважив, що журналісту в його віці час знати, “куди йти і до чого прагнути”.

“Вам 18? Я перепрошую, вам щонайменше 38. Ви маєте поганий вигляд. Я не знаю, що ти там робиш, нюхаєш чи що. Займися спортом і почни займатися здоровим способом життя. Тому що в такому стані ти довго не протягнеш”, – підсумував політик, прямуючи в будівлю парламенту.