Вдень у понеділок, 24 серпня, частина учасників Маршу захисників України в Києві рушила з Майдану Незалежності до Офісу президента.

Там почався мітинг, учасники якого вимагають звільнити з-під варти підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка, а також Юлію Кузьменко та Яну Дугарь, які перебувають під домашнім арештом.

Про це повідомляє кореспондент “Страни”.

Так, “азовці” на чолі з Білецьким прорвали рідкий кордон поліції і пройшли до Офісу президента, після чого почали свій мітинг.

Акцію проводять на підтримку Антоненка, який знаходиться в СІЗО за підозрою в причетності до вбивства Шеремета. Учасники акції вимагають звільнити його зі слідчого ізолятора. Також учасники протесту вимагають звільнити з-під домашнього арешту інших підозрюваних у справі Шеремета: Яну Дугарь і Юлію Кузьменко.

Відео з акції опублікував “Національний корпус” в Телеграмі.

Нагадаємо, сьогодні в Києві проходить “Марш захисників України” з нагоди 29-ї річниці Дня Незалежності.

Марш стартував від парку імені Тараса Шевченка, в ньому взяли участь українські військовослужбовці, бійці добровольчих батальйонів, організації ветеранів бойових дій і сімей загиблих військових.

За словами організаторів, у марші всього було сформовано 48 колон. Представник “Азова” заявив, що в заході взяло участь близько 100 тис. чоловік. Учасники маршу рухалися з дотриманням дистанції, правда, далеко не всі скористалися масками.

У перших колонах йшли матері і члени сімей загиблих військовослужбовців, а також українські бійці, які отримали бойові поранення. У марші брали участь не тільки представники різних областей України, також на Майдані були люди з такими прапорами США, Туреччини, Білорусі та іншими.