Нещодавно з’явився гучний матеріал The Economist про те, що ЗСУ «за кілометр» від Херсона. Ізраїльський офіцер Ігаль Левін Левін в інтерв’ю Радіо НВ пояснив, як потрібно правильно розуміти цей матеріал.

«The Economist сказали, що якісь передові загони бачать у снайперський приціл передмістя Херсона. Там фронт досить рідкий. ДРГ, розвідники вночі можуть проходити і навіть дійти до Херсона, увійти. Там настільки фронт нещільний, що вночі невелика група людей може справді бути на вулицях Херсона і піти назад», – пояснив Левін.

Він зазначив, що фронт у Херсонській області не схожий на фронт під час Першої світової війни – «суцільна траншея окопів і голку не просунути ніде». Військовий експерт уточнив, що в Херсонській області «суцільні поля та посадки».

«Бої йдуть часто по цих посадках, ніхто на відкрите поле не виходить, бо там знищує одразу артилерія, авіація чи інші системи — зараз Україна HIMARS має. Вночі ви можете цим полем пройти, проповзти і вийти в тил ворога. Про це говорив The Economist. Звісно, багато ЗМІ в Україні це підхопили і розкрутили, що за кілометр [від Херсона знаходяться війська], у першоджерелі це не так», — сказав ізраїльський офіцер.

Варто також додати, що настрої в в тимчасово окупованому Херсоні, дуже різні, але ніхто не любить росіян

Про це сказав голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в інтерв’ю “Українській правді”, передає Укрінформ.

“Настрої у людей, які живуть в тимчасово окупованому Херсоні, дуже різні, але ніхто не любить росіян. Частина людей стала ще агресивніша і вступає до партизанського руху, який там, на Херсонщині, зараз дуже активно розвивається і дійсно допомагає нашим ЗСУ. Деякі люди чекають і вже зляться, чому ми так довго йдемо”, – сказав Кім.

За його словами, росіяни очікували, що Херсонщина та Миколаївщина будуть їх зустрічати з квітами та переходити на їх бік. Але навіть під окупацією мало хто з наших співвітчизників не погоджується на кооперацію з росіянами.

Давно хотіли познайомитись зі світом криптовалют, але не знаєте з чого почати? Корупція.Інфо створює власний крипто канал Крипто.Інфо Та проводить розіграш 1000 гривень серед нових підписників. ПІДПИСУЙСЯ!